19 Mayıs 2019

Zürafa heykelleri

Zürafa heykelleri özellikle park, okul bahçeleri, ana okulları, gibi yerleşim yerlerinde zürafa maketlerine rastlamaktayız. Sizlerde evlerinizin bahçesine farklık katmak istiyorsanız zürafa objesi ve farklı maketlerden tercih ederek orman görünümü bahçe sahibi olabilirsiniz. İşletme firmalar bir kaç maketi bir arada tercih ederek müşterilerinize görselliği ön plana çıkartabilirsiniz.

Ürünlerimizin elyaf ve polyester karışımı olan fiberdir. Bu malzeme dört mevsim doğa şartlarına ve darbelere karşı son derece dayanıklıdır. Beton malzemenin aksine taşınması kolay ve hafiftir. Fiber malzemeyi çok uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Zürafa heykelleri

Küçük Zürafa Figürü

Oyun parklarında ve geniş bahçeli evlerde oyun park varsa hayvan maketleri ile süsleye bilirsiniz. Zürafa maketi de bir kaç hayvan objesinden biridir.

Büyük Zürafa Figürü

Büyük zürafa ailesi olarak görselliği ile dış mekan giriş yerlerinde ofislerde, işletmelerde çok yakışacak ürünlerimiz arasında yer almaktadır.

Zürafa Heykeli

Hediyelik, armağan olarak verebileceğiniz çok şık bir zürafa maketine ne dersiniz ? oldukça güzel olan heykelimizi evinizde bir çok alanda tercih edebilirsiniz. Çocuklarınızın odasında kullana bileceğiniz bir objedir.

Oturan Zürafa Figürü

Küçük alanlar için fazla yer kaplamayan park alanlarına yakışa bilecek farklı bir görsellik arayanlar için tercih edebilirsiniz. İster sade beyaz renk veya istediğiniz renklerde boya işlemi yapılmaktadır.

Küçük zürafa objesi

Bu modelimizde büyük piknik alanları işletmelerine çok yakışacağını düşündüğümüz bir zürafa maketidir. Tercihler kişilere göre değişim sağlamaktadır. En güzel maketler için sayfamızı ziyaret ermeden karar vermeyiniz.

Zürafa heykelleri ve farklı objeleri için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Üretim Süresi 7 İş Günüdür
Yüksek Kaliteli Polyester Cam Elyafından Üretilmiştir.
İç Mekan Ve Dış Mekanlarda Dört Mevsim Kullanılabilir Sıcak, Soğuk Tüm Hava Şartlarına Dayanıklıdır.
Dayanıklı Polyester Reçine İle Üretilmiştir Ve Fiberglas Elyaf ile Güçlendirilmiştir.
Gerçekçi Görünümü Sağlamak İçin Üretimi Ve Boyaması El İşçiliğiyle Yapılmaktadır.
Taşınması Ve Gösterimi Kolay Hafif Malzeme.
Montaj Bilgisi: Çim zeminde, malzemelerin ayaklarına demir konstriksiyon yapıldıktan sonra toprağa gömülerek çalınmaya karşı güvenliği sağlanır. Beton zeminde ise ürünün ayağına takılan lama demiri ile matkapla delinip dübel ile vidalama işlemi uygulanır.
Ürünlerimiz İstenilen Renkte boyanmaktadır. Kalıplarımız standarttır ölçüleri değişmez.

Hayvan Heykelleri
About Arzu Canki

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.