Blog

20 Mayıs 2019

Yunus balık heykelleri

Yunus balık heykelleri yunus balıkları çocuklarında çok sevdiği cana yakın balık türüdür. İnsanlara cana yakınlığı ile bilinmektedir. Yunuslar sosyal canlılardır. Bir çok teknolojik alanda onlardan ilham alınmıştır. Denizaltılar, gemi pruvası gibi birde her yunusun kendi adı gibi ıslığı vardır. Sizlerde bahçe tasarımında veya işletmenizde bu sevimli yunus balığı maketlerini tercih edebilirsiniz.

Ürünlerimizi elyaf ve polyester karışımı olan fiberdir. Bu malzeme dört mevsim doğa şartlarına ve darbelere karşı son derece dayanıklıdır. Beton malzemenin aksine taşınması kolay ve hafiftir. Fiber malzemeyi çok uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yunus balık heykelleri

Dörtlü Yunus Fıskiye-Heykeli

Park ve bahçe havuzlarında oldukça tercih edilen yunus balığı fıskiye siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Büyük Yunus Rölyef Maketi

Büyük eviniz varsa vede görselliğe önem veriyorsanız. Duvar detayı için oldukça güzel bir yunus rölyef maketi çok yakışacağını düşünüyoruz.

Yunus Heykeli

Havlu ev sahibi iseniz bu güzel yunus objelerine ne dersiniz ? işletme sahibi olanların tercihleri yunus heykelleri olacaktır.

Büyük Yunus Figürü

En çok park ve havuz işletme sahiplerinin fıskiyeli büyük yunus maketlerini kullanarak müşterilerine harika görselliği sunmaktadırlar.

Büyük Yunus Maketi

Sizlerde sayfamızı ziyaret ederek veya yazımızdaki linke tıklayarak beğendiğiniz yunus objesini sipariş vererek bahçe ve işletmeniz de kullana bilrsiniz.

Yunus balık heykelleri ve farklı objeleri için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Üretim Süresi 7 İş Günüdür
Yüksek Kaliteli Polyester Cam Elyafından Üretilmiştir.
İç Mekan Ve Dış Mekanlarda Dört Mevsim Kullanılabilir Sıcak, Soğuk Tüm Hava Şartlarına Dayanıklıdır.
Dayanıklı Polyester Reçine İle Üretilmiştir Ve Fiberglas Elyaf ile Güçlendirilmiştir.
Gerçekçi Görünümü Sağlamak İçin Üretimi Ve Boyaması El İşçiliğiyle Yapılmaktadır.
Taşınması Ve Gösterimi Kolay Hafif Malzeme.
Montaj Bilgisi: Çim zeminde, malzemelerin ayaklarına demir konstriksiyon yapıldıktan sonra toprağa gömülerek çalınmaya karşı güvenliği sağlanır. Beton zeminde ise ürünün ayağına takılan lama demiri ile matkapla delinip dübel ile vidalama işlemi yapılmaktadır.
Ürünlerimiz İstenilen Renkte boyanmaktadır. Kalıplarımız standarttır ölçüleri değişmez.

Hayvan Heykelleri
About Arzu Canki

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.