Blog

09 Haziran 2019

Tavus kuşu heykelleri

Tavus kuşu heykelleri ve park bahçe düzeninde kullana bileceğimiz tavus kuşu objelerini iç ve dış mekanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Soğuk ve sıcak hava şartlarına dayanıklı olaması ile müşterilerimizin tercihlerinde olmaktadır. Taşıması oldukça hafif olması istediğiniz alana taşıyabilirsiniz. hayvan heykellerimizi inceleyip istediğiniz objeyi sipariş verebilirsiniz.

Ürünlerimizi elyaf ve polyester karışımı olan fiberdir. Bu malzeme dört mevsim doğa şartlarına ve darbelere karşı son derece dayanıklıdır. Beton malzemenin aksine taşınması kolay ve hafiftir. Fiber malzemeyi çok uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Tavus kuşu heykelleri

Tavus Kuşu Maketi

Tavus kuşu maketi iç mekanda oldukça tercih edilen bir figürdür.

Dişi Tavus Kuşu Heykeli

Dişi tavus kuşu heykeli bahçe ve park alanlarına oldukça yakışan bir kuş çeşididir.

Tavus Kuşu Figürü

Tavus kuşu figürü işletme sahiplerinin bahçe düzeninde görselliğe önem veren müşterilerimiz için en güzel tavus kuşu maketlerine yer vermeye çalıştık beğeninize sunuyoruz.

Tavus Kuşu Heykeli

Tavus kuşu heykeli ile büyük bahçeli evler için tavus kuşu maketini farklı hayvan objeleri ile birlikte bahçe düzeni oluşturarak orman esintisi oluştura bilirsiniz.

Tavus Kuşu Maketi

Tavus kuşu heykelleri ve hayvan figürleri için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

Üretim Süresi 7 İş Günüdür
Yüksek Kaliteli Polyester Cam Elyafından Üretilmiştir.
İç Mekan Ve Dış Mekanlarda Dört Mevsim Kullanılabilir Sıcak, Soğuk Tüm Hava Şartlarına Dayanıklıdır. Dayanıklı Polyester Reçine İle Üretilmiştir Ve Fiberglas Elyaf ile Güçlendirilmiştir.
Gerçekçi Görünümü Sağlamak İçin Üretimi Ve Boyaması El İşçiliğiyle Yapılmaktadır.
Taşınması Ve Gösterimi Kolay Hafif Malzeme.
Montaj Bilgisi: Çim zeminde, malzemelerin ayaklarına demir konstriksiyon yapıldıktan sonra toprağa gömülerek çalınmaya karşı güvenliği sağlanır. Beton zeminde ise ürünün ayağına takılan lama demiri ile matkapla delinip dübel ile vidalama işlemi yapılmaktadır.
Ürünlerimiz İstenilen Renkte boyanmaktadır. Kalıplarımız standarttır ölçüleri değişmez.

Hayvan Heykelleri
About Arzu Canki

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.