Blog

28 Mayıs 2019

Roma heykelleri ve park bahçe heykelleri

Roma heykelleri ve park bahçe heykelleri bir çok alanda tercih edebileceğiniz roma heykellerini sayfamızı ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Veya yazımızın içindeki linke tıklayarak beğendiğiniz maketlere sipariş verebilirsiniz. Hava şartlarına dayanıklı, istediğiniz renklerde boyama işlemi yapılmaktadır. Taşıması kolaydır.

Ürünlerimizi elyaf ve polyester karışımı olan fiberdir. Bu malzeme dört mevsim doğa şartlarına ve darbelere karşı son derece dayanıklıdır. Beton malzemenin aksine taşınması kolay ve hafiftir. Fiber malzemeyi çok uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Roma heykelleri ve park bahçe heykelleri

Roma objesi
Prenses Maketi

Prenses maketini bahçe düzeninde kullana bileceğiniz harika bir obje olduğunu düşünüyoruz. Bahçe düzeninde farklılık katabilirsiniz. Veya park alanları işletme sahipleri bu güzel prenses maketimizi tercih edebilirsiniz.

Kaideli Büyük Pınar Heykeli

Kaideli büyük pınar heykeli iç ve dış mekanlarda kullana bileceğiniz. Kaliteli malzeme ile üretilmiştir. Dış mekanda ev giriş kısımlarında roma objelerini sevenler için güzel tercih olabileceğini düşünüyoruz.

Roma heykelleri ve objesi

Ev ve dış mekanlar için çok güzel durabileceği bir obje sizi bekliyor.

Roma Maketi

Yine bahçe düzeninde, parklarda çok şık görünümü ile harika bir obje siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Bizlere ulaşmak için sayfamızı ziyaret ederek siparişlerinizi verebilirsiniz.

Roma heykelleri ve park bahçe heykelleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Üretim Süresi 7 İş Günüdür
Yüksek Kaliteli Polyester Cam Elyafından Üretilmiştir.
İç Mekan Ve Dış Mekanlarda Dört Mevsim Kullanılabilir Sıcak, Soğuk Tüm Hava Şartlarına Dayanıklıdır.
Dayanıklı Polyester Reçine İle Üretilmiştir Ve Fiberglas Elyaf ile Güçlendirilmiştir.
Gerçekçi Görünümü Sağlamak İçin Üretimi Ve Boyaması El İşçiliğiyle Yapılmaktadır.
Taşınması Ve Gösterimi Kolay Hafif Malzeme.
Montaj Bilgisi: Çim zeminde, malzemelerin ayaklarına demir konstriksiyon yapıldıktan sonra toprağa gömülerek çalınmaya karşı güvenliği sağlanır. Beton zeminde ise ürünün ayağına takılan lama demiri ile matkapla delinip dübel ile vidalama işlemi yapılmaktadır.
Ürünlerimiz İstenilen Renkte boyanmaktadır. Kalıplarımız standarttır ölçüleri değişmez.

vitrin
About Arzu Canki

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.