Blog

14 Haziran 2019

Panda bahçe heykelleri

Panda bahçe heykelleri, maketleri ve objeleri için sayfamızı ziyaret ederek sipariş verebilirsiniz. Sağlam montaj ve istenilen renk tercihinde boyama işlemi yapılmaktadır.

Park bahçe heykelleri sayfamızda birbirinden güzel bahçe heykelleri bulunmaktadır. İstediğinizi hayvan ve vitrin ürünlerine sahip olabilirsiniz.

Ürünlerimiz taşıması kolay olan istediğiniz alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. İç ve dış mekanlarda kullanıma uygundur.

Ürünlerimizi elyaf ve polyester karışımı olan fiberdir. Bu malzeme dört mevsim doğa şartlarına ve darbelere karşı son derece dayanıklıdır. Beton malzemenin aksine taşınması kolay ve hafiftir. Fiber malzemeyi çok uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Panda bahçe heykelleri

Panda Heykeli

Panda heykeli ve maketleri, bahçe için dekorasyon amaçlı olarak en çok satan objeler arasında yer alan heykellerimiz arasındadır. Sizler sipariş vererek iş yerlerinizde veya bahçenizde orman görümünü sağlaya bilirsiniz. Farklı bir kaç hayvan heykeli ile birlikte bahçeniz daha güzel görünüm sağlayacaktır.

Panda bahçe heykelleri ve maketleri için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

Üretim Süresi 7 İş Günüdür
Yüksek Kaliteli Polyester Cam Elyafından Üretilmiştir.
İç Mekan Ve Dış Mekanlarda Dört Mevsim Kullanılabilir Sıcak, Soğuk Tüm Hava Şartlarına Dayanıklıdır.
Dayanıklı Polyester Reçine İle Üretilmiştir Ve Fiberglas Elyaf ile Güçlendirilmiştir.
Gerçekçi Görünümü Sağlamak İçin Üretimi Ve Boyaması El İşçiliğiyle Yapılmaktadır.
Taşınması Ve Gösterimi Kolay Hafif Malzeme.
Montaj Bilgisi: Çim zeminde, malzemelerin ayaklarına demir konstriksiyon yapıldıktan sonra toprağa gömülerek çalınmaya karşı güvenliği sağlanır. Beton zeminde ise ürünün ayağına takılan lama demiri ile matkapla delinip dübel ile vidalama işlemi yapılmaktadır.
Ürünlerimiz İstenilen Renkte boyanmaktadır. Kalıplarımız standarttır ölçüleri değişmez.

Hayvan Heykelleri
About Arzu Canki

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.