Blog

07 Haziran 2019

Manda heykelleri ve park bahçe heykelleri

Manda heykelleri ve park bahçe heykelleri işletme sahiplerinin dekoraktif hayvan objeleri tercihleri arasında yer almaktadır. Hayvan işletmeciliği yapanların hayvan sembolünü dış mekanda kullanarak müşterilerine görselliği de sunmuş olacaklardır. Büyük bahçe düzeni olanlar da tercihlerine manda figürlerinden yana kullana bilirler. Park düzeninde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ürünlerimizi elyaf ve polyester karışımı olan fiberdir. Bu malzeme dört mevsim doğa şartlarına ve darbelere karşı son derece dayanıklıdır. Beton malzemenin aksine taşınması kolay ve hafiftir. Fiber malzemeyi çok uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Manda heykelleri ve park bahçe heykelleri

Manda Heykeli

Manda figürü dış mekanlarda dayanıklı malzeme ile üretilmiş vede taşıması kolaylığıyla müşterilerimiz için istedikleri renk tercihinde boya işlem yapılmaktadır. Farklı hayvan maketleri ve objeleri için sayfamızı ziyaret ederek siparişlerini verebilirsiniz.

Sağlam montaj ile dış mekanlarda çalınmaya karşı güvenliği sağlanır. Manda maketi ile bir çok hayvan objesini birlikte bahçe düzeninde tercih edebilirsiniz.

Özelikle büyük çiftlik sahipleri sığır kategorisine giren hayvanların maketlerini kullanarak şık bahçe düzeni sağlarken kendi mekanlarının tanıtımını yapmış olacaklardır.

Manda heykelleri ve park bahçe heykelleri daha fazla maketler, görseller için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

Üretim Süresi 7 İş Günüdür
Yüksek Kaliteli Polyester Cam Elyafından Üretilmiştir.
İç Mekan Ve Dış Mekanlarda Dört Mevsim Kullanılabilir Sıcak, Soğuk Tüm Hava Şartlarına Dayanıklıdır.
Dayanıklı Polyester Reçine İle Üretilmiştir Ve Fiberglas Elyaf ile Güçlendirilmiştir.
Gerçekçi Görünümü Sağlamak İçin Üretimi Ve Boyaması El İşçiliğiyle Yapılmaktadır.
Taşınması Ve Gösterimi Kolay Hafif Malzeme.
Montaj Bilgisi: Çim zeminde, malzemelerin ayaklarına demir konstriksiyon yapıldıktan sonra toprağa gömülerek çalınmaya karşı güvenliği sağlanır. Beton zeminde ise ürünün ayağına takılan lama demiri ile matkapla delinip dübel ile vidalama işlemi yapılmaktadır.
Ürünlerimiz İstenilen Renkte boyanmaktadır. Kalıplarımız standarttır ölçüleri değişmez.

Hayvan Heykelleri
About Arzu Canki

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.