Blog

01 Haziran 2019

Kuzu heykelleri ve park heykelleri

Kuzu heykelleri ve park heykelleri hayvan objeleri ev iç ve dış dekorasyon, bahçe düzeninde bahçenizde orman görünümü sağlaya bilirsiniz. Kuzu maketlerini bir çok hayvan maketi ile birlikte kullana bilirsiniz. Sığır işletmesi sahipleri kuzu heykeli ve bir çok hayvan maketini seçerek kendi sembolleri ile bahçe düzeninde güzel görselliği oluşturarak müşterilerinin beğenisini alabilirsiniz.

Ürünlerimizi elyaf ve polyester karışımı olan fiberdir. Bu malzeme dört mevsim doğa şartlarına ve darbelere karşı son derece dayanıklıdır. Beton malzemenin aksine taşınması kolay ve hafiftir. Fiber malzemeyi çok uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kuzu heykelleri ve park heykelleri

Kulaklı Kuzu Heykeli

Kulaklı ve oturan kuzu heykeli bahçe düzeninde çiçeklerin arasında fazlasıyla güzellik katacağını bahçenize düşünüyoruz.

Merinos Kuzu Figürü

Merinos kuzu figürü kuzu heykellerinde farklı çizgiler tercih edenler için çok güzel bir maket olarak bahçenizi süsleyecektir.

Orta Kuzu Maketi

Orta kuzu maketi en güzel bahçeler için şirinler ve farklı maketlerle bahçenizde orman havasını sağlamaya ne dersiniz ?

Kuzu Maketi

Kuzu maketleri ve koyun, koç hayvan işletmesi sahipleri için bir kaç obje tercihi için sayfamızı ziyaret ederek siparişlerinizi verebilirsiniz.

Küçük Kuzu Maketi

Kuzu heykelleri ve park heykelleri hepsi ve daha fazlası için sayfamızı ziyaret ederek istediğiniz hayvan objelerine ulaşabilirsiniz.

Üretim Süresi 7 İş Günüdür
Yüksek Kaliteli Polyester Cam Elyafından Üretilmiştir.
İç Mekan Ve Dış Mekanlarda Dört Mevsim Kullanılabilir Sıcak, Soğuk Tüm Hava Şartlarına Dayanıklıdır.
Dayanıklı Polyester Reçine İle Üretilmiştir Ve Fiberglas Elyaf ile Güçlendirilmiştir.
Gerçekçi Görünümü Sağlamak İçin Üretimi Ve Boyaması El İşçiliğiyle Yapılmaktadır.
Taşınması Ve Gösterimi Kolay Hafif Malzeme.
Montaj Bilgisi: Çim zeminde, malzemelerin ayaklarına demir konstriksiyon yapıldıktan sonra toprağa gömülerek çalınmaya karşı güvenliği sağlanır. Beton zeminde ise ürünün ayağına takılan lama demiri ile matkapla delinip dübel ile vidalama işlemi yapılmaktadır.
Ürünlerimiz İstenilen Renkte boyanmaktadır. Kalıplarımız standarttır ölçüleri değişmez.

Hayvan Heykelleri
About Arzu Canki

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.