Blog

31 Mayıs 2019

Koç heykelleri ve satışı

Koç heykelleri ve satışı park ve bahçe heykelleri dekorasyon alanında hayvan heykelleri en çok tercih arasında yer almaya devam ediyor. El işçiliği ile boyama tekniği ürünlerimizin kalitesine kalite katmaktadır. İç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ağırlığı hafiftir istediğiniz alana rahatlıkla taşıya bilirsiniz.

Ürünlerimizi elyaf ve polyester karışımı olan fiberdir. Bu malzeme dört mevsim doğa şartlarına ve darbelere karşı son derece dayanıklıdır. Beton malzemenin aksine taşınması kolay ve hafiftir. Fiber malzemeyi çok uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Koç heykelleri ve satışı

Muş Koç Heykeli

Muş koç heykeli park düzeninde bir çok hayvan heykeli ile bütün sağlayabilirsiniz. Üretici firmaların koç figürünün tercihler arasında yer alabileceğini düşünüyoruz.

Muş Koçu Maketi

Muş koçu maketi bahçe düzeni için oldukça güzel bir koç objemizdir.

Muş Koçu Kafası Heykeli

Koç kafası heykeli tercihler farklık gösteren müşterilerimiz için en güzelini sunmaya çalışıyoruz. İstediğiniz hayvan figürlerini sayfamızda bulabilirsiniz.

Koç Figürü

Koç figürü, maketi ve objelerini yazımızın içinde siz değerli müşterilerimize sunmaya çalıştık umarım sizlerin tercihine yakın ürünlerdir.

Koç Maketi

Koç heykelleri ve satışı farklı objeler için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Üretim Süresi 7 İş Günüdür
Yüksek Kaliteli Polyester Cam Elyafından Üretilmiştir.
İç Mekan Ve Dış Mekanlarda Dört Mevsim Kullanılabilir Sıcak, Soğuk Tüm Hava Şartlarına Dayanıklıdır.
Dayanıklı Polyester Reçine İle Üretilmiştir Ve Fiberglas Elyaf ile Güçlendirilmiştir.
Gerçekçi Görünümü Sağlamak İçin Üretimi Ve Boyaması El İşçiliğiyle Yapılmaktadır.
Taşınması Ve Gösterimi Kolay Hafif Malzeme.
Montaj Bilgisi: Çim zeminde, malzemelerin ayaklarına demir konstriksiyon yapıldıktan sonra toprağa gömülerek çalınmaya karşı güvenliği sağlanır. Beton zeminde ise ürünün ayağına takılan lama demiri ile matkapla delinip dübel ile vidalama işlemi yapılmaktadır.
Ürünlerimiz İstenilen Renkte boyanmaktadır. Kalıplarımız standarttır ölçüleri değişmez.

Hayvan Heykelleri
About Arzu Canki

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.