Blog

26 Mayıs 2019

Karaca heykelleri ve fiyatları

Karaca heykelleri ve fiyatları istediğiniz bilgeye sayfamızı ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Karaca maketleri, objeleri sizlerin beğenisine sunuyoruz. Farklı renklerde kaliteli ürün ve sağlam montaj ile siz değerli müşterilerimiz için her detaya önem vermekteyiz. Linkimize tıklayarak istediğiniz karaca heykellerine göz atabilirsiniz.

Ürünlerimizi elyaf ve polyester karışımı olan fiberdir. Bu malzeme dört mevsim doğa şartlarına ve darbelere karşı son derece dayanıklıdır. Beton malzemenin aksine taşınması kolay ve hafiftir. Fiber malzemeyi çok uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Karaca heykelleri ve fiyatları

Büyük Karaca Maketi

Büyük karaca maketi park alanlarında bir çok hayvan maketi ile birlikte kullanılarak şık görsellik sağlanmaktadır. Hayvan maketleri en çok çocukların dikkatini çekmektedir.

Büyük Karaca Heykeli

Karaca maketlerini iç ve dış mekanlarda rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Yaz ve kış mevsimlerine dayanıklı ürünlerle üretilmiştir.

Mini Karaca Heykeli

Mini karaca heykeli bahçenizde orman esintisini seviyorsanız ağaç aralarına farklı karaca objeleri ile süsleye bilirsiniz. Ceylan ve geyik maketleri ile farklık katabilirsiniz. İstediğiniz heykellere ulaşmak için sayfamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Yavru Karaca Heykeli

Karaca heykelleri, maketleri, objeleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

Üretim Süresi 7 İş Günüdür
Yüksek Kaliteli Polyester Cam Elyafından Üretilmiştir.
İç Mekan Ve Dış Mekanlarda Dört Mevsim Kullanılabilir Sıcak, Soğuk Tüm Hava Şartlarına Dayanıklıdır.
Dayanıklı Polyester Reçine İle Üretilmiştir Ve Fiberglas Elyaf ile Güçlendirilmiştir.
Gerçekçi Görünümü Sağlamak İçin Üretimi Ve Boyaması El İşçiliğiyle Yapılmaktadır.
Taşınması Ve Gösterimi Kolay Hafif Malzeme.
Montaj Bilgisi: Çim zeminde, malzemelerin ayaklarına demir konstriksiyon yapıldıktan sonra toprağa gömülerek çalınmaya karşı güvenliği sağlanır. Beton zeminde ise ürünün ayağına takılan lama demiri ile matkapla delinip dübel ile vidalama işlemi yapılmaktadır.
Ürünlerimiz İstenilen Renkte boyanmaktadır. Kalıplarımız standarttır ölçüleri değişmez.

Hayvan Heykelleri
About Arzu Canki

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.