02 Haziran 2019

Kanguru heykelleri

Kanguru heykelleri park heykelleri, bahçe ve park maketleri hayvan objeleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Kanguru heykellerini özellikle bahçe düzeninde en çok tercih edilen hayvan heykelleri arasında yer almaktadır. Sizlerde bahçe düzenin de görselliğe önem veriyorsanız kanguru objelerini tercih ederek bahçenizi dekorasyon yapabilirsiniz.

Ürünlerimizi elyaf ve polyester karışımı olan fiberdir. Bu malzeme dört mevsim doğa şartlarına ve darbelere karşı son derece dayanıklıdır. Beton malzemenin aksine taşınması kolay ve hafiftir. Fiber malzemeyi çok uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kanguru heykelleri

Kanguru Çiçeklik Heykeli

Kanguru çiçeklik objesi bahçeniz için oldukça güzel bir aksesuar olacaktır. Farklı çiçekleri ekerek bahçenizde bahar mevsimini yaşatırken görselliği ile bahçe düzenine sahip olabilirsiniz.

Kanguru Maketi

Farklı renk ve güzel görselliği ile kanguru maketi sizlerin beğenisini beklemektedir. İç ve dış mekanlarda kullana bileceğiniz, tüm hava şartlarına dayanıklı malzeme kalitesi ile müşterilerimize sunulmaktadır.

Kanguru Çiçeklik Maketi

Park alanlarında sıkça gördüğümüz kanguru objesini bahçenizde veya işletmenizde tercih edebilirsiniz. Çiçek detayları ile süslemek sizlerin tercihidir.

Kanguru Figürü

Kanguru heykelleri ve hayvan heykelleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklayarak ulaşabilir beğendiğiniz hayvan maketlerine ulaşabilirsiniz.

Üretim Süresi 7 İş Günüdür
Yüksek Kaliteli Polyester Cam Elyafından Üretilmiştir.
İç Mekan Ve Dış Mekanlarda Dört Mevsim Kullanılabilir Sıcak, Soğuk Tüm Hava Şartlarına Dayanıklıdır.
Dayanıklı Polyester Reçine İle Üretilmiştir Ve Fiberglas Elyaf ile Güçlendirilmiştir.
Gerçekçi Görünümü Sağlamak İçin Üretimi Ve Boyaması El İşçiliğiyle Yapılmaktadır.
Taşınması Ve Gösterimi Kolay Hafif Malzeme.
Montaj Bilgisi: Çim zeminde, malzemelerin ayaklarına demir konstriksiyon yapıldıktan sonra toprağa gömülerek çalınmaya karşı güvenliği sağlanır. Beton zeminde ise ürünün ayağına takılan lama demiri ile matkapla delinip dübel ile vidalama işlemi yapılmaktadır.
Ürünlerimiz İstenilen Renkte boyanmaktadır. Kalıplarımız standarttır ölçüleri değişmez.

Hayvan Heykelleri
About Arzu Canki

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.