17 Mayıs 2019

İnek heykelleri

İnek heykelleri büyük çiftlik sahiplerinin bahçe düzeninde kendi sembolleri olan inek objeleriyle süsleyerek müşterilerinin beğenisini alarak ayrı bir görselliği sunmaya çalışmaktadırlar.

İnek heykellerinin farklı bir kaç tasarımını sizler için hazırladık yazımızı inceleyerek istediğiniz inek heykelini seçerek sipariş verebilirsiniz.

Ürünlerimiz elyaf ve polyester karışımı olan fiberdir. Bu malzeme dört mevsim doğa şartlarına ve darbelere karşı son derece dayanıklıdır. Beton malzemenin aksine taşınması kolay ve hafiftir. Fiber malzemeyi çok uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İnek heykelleri

İnek heykeli

Yüksek kaliteli oluşu ile müşterilerimizin tercihleri arasında olan inek heykellerinden en güzeli diyebileceğimiz bir tasarımdır. Çiftliğiniz için düşünebileceğiniz en iyi görseldir. Farklı renklerde isteğe bağlı değişikler yapılabilmektedir.

Park ve bahçe heykelleri

Bu inek objemiz işletme sahiplerinin tercihleri arasında olmaktadır. Her gün aynı aktivite çocuklar için oldukça sıkıcı olmaktadır. Siz değerli işletme sahipleri bahçenizde veya park alanında güzel bir farklılık dizayn ederek değerli müşterilerinize bu görselliği sunarak keyifli bir gün geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Bahçe heykelleri

İnek heykellerinde küçük boy tercihi eden müşterilerimiz için iyi bir alternatif olacaktır. Bahçeli, yazlık evleri olanlar için çok yer kaplamadan bahçe düzeninde kullana bilecekleri bir buzağı heykelidir. Bahçe ve park alanında düzenlemelerde tam orijinal olması sağlamak için küçük detaylar olarak yanına ot, saman figürlerini yerleştirerek en güzel görselliği yakalayabilirsiniz. Yine çiftlik sahibi müşterilerimiz inek figürünün yanına bu objeyi ekleyerek en güzel görüntüyü sağlayacaklardır.

Heykeller ve objeler

En sağlıklı montaj ile hizmet vermekteyiz. Çim zeminde, malzemelerin ayaklarına demir konstriksiyon yapıldıktan sonra toprağa gömülerek çalınmaya karşı güvenliği sağlanır. Beton zeminde ise ürünün ayağına takılan lama demiri ile matkapla delinip dübel ile vidalama uygulanır.
Ürünlerimiz İstenilen Renkte boyanmaktadır. Kalıplarımız standarttır ölçüleri değişmez.

İnek ve buzağı heykelleri

İnek heykelleri ve farklı heykellerin görsellerine ulaşabilmeniz için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

Üretim Süresi 7 İş Günüdür
Yüksek Kaliteli Polyester Cam Elyafından Üretilmiştir.
İç Mekan Ve Dış Mekanlarda Dört Mevsim Kullanılabilir Sıcak, Soğuk Tüm Hava Şartlarına Dayanıklıdır.
Dayanıklı Polyester Reçine İle Üretilmiştir Ve Fiberglas Elyaf ile Güçlendirilmiştir.
Taşınması Ve Gösterimi Kolay Hafif Malzemedir.

Hayvan Heykelleri
About Arzu Canki

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.