18 Mayıs 2019

Geyik heykelleri

Geyik heykelleri bahçe ve park için en mükemmel görsellerden birisi olarak yer almaya devam etmektedir. Büyük park alanlarında yeşilliğin aralarında geyik objeleri gözümüze hoş görünen en güzel heykeller diyebiliyoruz.

Bahçeli evleri olan bahçelerinde dekorasyonu sevenler için yazımızda bir çok geyik heykellerinin görsellerini sizlerle buluşturduk, içlerinden beğendiğinizi seçerek bizlere ulaşabilirsiniz.

Ürünlerimiz hakkında kısa bilgi vermek gerekirse, elyaf ve polyester karışımı olan fiberdir. Bu malzeme dört mevsim doğa şartlarına ve darbelere karşı son derece dayanıklıdır. Beton malzemenin aksine taşınması kolay ve hafiftir. Fiber malzemeyi çok uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Geyik heykelleri

Heykeller ve tasarımlar

Kış mevsiminde bahçemizde ayrı bir görsellik olsun diyorsanız vede kış mevsimine dayanan ürünler tercihiniz ise doğru adrestesiniz. Bir çok hayvan temasını sizlerin beğenisine sunmaya devam edeceğiz. Yazımızın içindeki linke tıklamanız veya sayfamızı ziyaret ederek istediğiniz sonuca ulaşmanız çok kolay olacaktır.

Bahçe tasarımı için geyik heykelleri

Eviniz bahçeli ise hayvan heykellerini tercih ediyorsanız geyik heykelleri sizler için oldukça güzel dekor olacaktır. Bahçenizin bir köşesinde orman esintisi yaratabilirsiniz.

Park heykelleri

Park görsellerinde hayvan temaları çok sık rastladığımız objeler olmaya devam ederken geyik figürleri oldukça fazla yakışmaktadır.

Geyik heykelleri ve objeleri

Gerçeğe yakın ürettiğimiz geyik heykeli birinci sınıf kalite ile müşterilerimize sunuyoruz.

Geyik objeleri

Bahçe dekorasyonunda iç ve dış mekanlarda, restaurant sahiplerinin tercihlerine sunuyoruz. İşletmenizin görselliğine oldukça çok yakışacaktır.

Geyik heykelleri ve hayvan heykelleri için linkimize tıklayarak istediğiniz tasarıma ulaşabilirsiniz.

Üretim Süresi 7 İş Günüdür
Yüksek Kaliteli Polyester Cam Elyafından Üretilmiştir.
İç Mekan Ve Dış Mekanlarda Dört Mevsim Kullanılabilir Sıcak, Soğuk Tüm Hava Şartlarına Dayanıklıdır.
Dayanıklı Polyester Reçine İle Üretilmiştir Ve Fiberglas Elyaf ile Güçlendirilmiştir.
Gerçekçi Görünümü Sağlamak İçin Üretimi Ve Boyaması El İşçiliğiyle Yapılmaktadır.
Taşınması Ve Gösterimi Kolay Hafif Malzeme.
Montaj Bilgisi: Çim zeminde, malzemelerin ayaklarına demir konstriksiyon yapıldıktan sonra toprağa gömülerek çalınmaya karşı güvenliği sağlanır. Beton zeminde ise ürünün ayağına takılan lama demiri ile matkapla delinip dübel ile vidama işlemi yapılmaktadır.
Ürünlerimiz İstenilen Renkte boyanmaktadır. Kalıplarımız standarttır ölçüleri değişmez.

Hayvan Heykelleri
About Arzu Canki

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.