19 Mayıs 2019

Fil heykelleri

Fil heykelleri ve objeleri şans olarak bilinen ve fil figürleri pozitif enerji verdiğini çoğumuzun bildiği bir bilgidir. Evinizin bahçesine, ofisinize, boyutuna göre ev içi dekorasyonunda kullana bileceğiniz fil maketleri görsellerini yazımızın içinde bulabilir veya linke tıklayarak beğendiğiniz ürüne ulaşabilirsiniz. En kısa zamanda ürünlerimizi teslim etmekteyiz.

Ürünlerimizi elyaf ve polyester karışımı olan fiberdir. Bu malzeme dört mevsim doğa şartlarına ve darbelere karşı son derece dayanıklıdır. Beton malzemenin aksine taşınması kolay ve hafiftir. Fiber malzemeyi çok uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Fil heykelleri

Mini Fil Maketi

Ev iç dekorasyonu ve hediye olarak verebileceğiniz harika bir fil maketi olduğunu düşünüyoruz. Fil sembolleri sağlık ve uzun ömrün işareti olduğu söylenmektedir.

Küçük Fil

Fil maketlerini mutfak, cam kenarlarında, veya şömine üzerine görsellik sağlayacaktır. Olumsuzluktan koruduğu için kapı girişlerinde tercih edilmektedir. Hediye olarak verebileceğiz güzel bir seçenek olacaktır.

Jumbo Büyük Fil Figürü

Bahçe mekanı, işletme alanları için ideal boyutta ve görsellikte fil maketi siz değerli müşterilerimizin beğenisini beklemektedir.

Yavru Fil Maketi

Fil sembolleri Afrika gibi ülkelerde değerlidir. Güç, zeka, barış ve sevgi temsil etmektedir. 7 fil olarak sıra ile dizilmiş şekilde evlerinde kullanan bir çok arkadaşımız vardır.

Jumbo Küçük Fil Heykeli

Bu güzel küçük fil heykelimiz işçiliği ile oldukça güzel görünmektedir. İstediğiniz alanda kullana bileceğiniz ürünlerimizden birisidir.

Orta Fil Heykeli

Fil heykelleri ve ojelerine ulaşmak için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

Üretim Süresi 7 İş Günüdür
Yüksek Kaliteli Polyester Cam Elyafından Üretilmiştir.
İç Mekan Ve Dış Mekanlarda Dört Mevsim Kullanılabilir Sıcak, Soğuk Tüm Hava Şartlarına Dayanıklıdır.
Dayanıklı Polyester Reçine İle Üretilmiştir Ve Fiberglas Elyaf ile Güçlendirilmiştir.
Gerçekçi Görünümü Sağlamak İçin Üretimi Ve Boyaması El İşçiliğiyle Yapılmaktadır.
Taşınması Ve Gösterimi Kolay Hafif Malzeme.
Montaj Bilgisi: Çim zeminde, malzemelerin ayaklarına demir konstriksiyon yapıldıktan sonra toprağa gömülerek çalınmaya karşı güvenliği sağlanır. Beton zeminde ise ürünün ayağına takılan lama demiri ile matkapla delinip dübel ile vidalama işlemi yapılmaktadır.
Ürünlerimiz İstenilen Renkte boyanmaktadır. Kalıplarımız standarttır ölçüleri değişmez.

Hayvan Heykelleri
About Arzu Canki

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.