Blog

16 Mayıs 2019

Eşek heykelleri ve satışı

Eşek heykelleri ve satışı işletmeler ve bahçe, park dekorasyonu için oldukça fazla tercih edilen bir kaç ürünlerden birisidir. İstediğiniz ürünü sipariş vererek sahip olmanız mümkündür.

Sizlerde bahçe ve piknik alanlarınızda kullanabileceğiniz eşek tasarımlarına göz atarak en güzel modeli seçmeye ne dersiniz ? Sizler için bir kaç görseli bir arada sizlerin beğenisine sunmaya çalıştık umarım zevkinize ve tarzınıza uyacak objeleri beğenmeniz dileğiyle yazımızdaki linke tıklayarak farklı görsellere ulaşabilirsiniz.

Eşek heykelleri ve satışı

Eşek heykelleri

Eşek heykeli modelimiz işletmeler için oldukça uygun görsellerden biri olduğunu düşünüyorum. Özelikle kendin pişir restaurant, piknik alanı olan yeriniz varsa bir çok müşterinizin dikkati çekebilecek figür olarak tercih edebilirsiniz. İşletme yerinizin dış kısmına dekorasyon amaçlı çok yakışacaktır.

Park ve bahçe heykelleri hayvan teması

Bahçe ve park görsellerinde hayvan temalarını tercih edenler için farklı bir görselde eşşek figürü sizlerin beğenisinde olmaktadır. Büyük bir bahçeniz varsa yaz boyunca piknik alanı olarak sunumlar yapmayı planlıyorsanız nasıl görsellik yaparım diye düşünmeyin çocukların en çok sevdiği hayvan figürleri onların ilgisini çekerken vakit geçirmelerine ve bol bol resim çektirmek isteyeceklerdir. Onlar mutlu siz mutlu olarak müşterileriniz oldukça memnun kalacaklardır.

Eşek ve sıpa figürü

Bu eşek temamızı ben en çok büyük bahçeli evler içinde çok yakıştırıyorum. Bahçemizin bir köşesini hayvan tasarımları olarak düzenlemek isteyenler için güzel olacağını düşünüyoruz.

Bahçe heykelleri eşek heykelleri

Bahçe ve park için çok güzel olan eşek heykeli üzerindeki sepet içine çiçek ekerek bahçe görselliğine harikalar yaratabilirsiniz. Piknik alanı sahibi iseniz sizler içinde çok amaçlı olarak piknik alanını daha dekoratif dizayn yaparak gelen müşterilerinize görselliği de sunmanın keyfini yaşayacaksınız.

Eşek ve yavrusu en güzel modellerimizden birisindir. Özellikle çiftlik sahibi olanlar için mükemmel bahçe eşek heykeli diyebileceğimiz bir temadır. Küfe detaylı olan kısma ister çiçek ekip yaz mevsiminin güzelliğini bahçenizde yaşatın veya biraz daha orjinal olması için saman ve ot detayları ile görselliği arttırabilirsiniz.

Eşek heykelleri, bahçe heykelleri, park bahçe heykelleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Farklı görsellere ulaşabilir istediğiniz objeyi beğenebilirsiniz.

Üretim Süresi 7 İş Günüdür
Yüksek Kaliteli Polyester Cam Elyafından Üretilmiştir.
İç Mekan Ve Dış Mekanlarda Dört Mevsim Kullanılabilir Sıcak, Soğuk Tüm Hava Şartlarına Dayanıklıdır.
Dayanıklı Polyester Reçine İle Üretilmiştir Ve Fiberglas Elyaf ile Güçlendirilmiştir.
Gerçekçi Görünümü Sağlamak İçin Üretimi Ve Boyaması El İşçiliğiyle Yapılmaktadır.
Taşınması Ve Gösterimi Kolay Hafif Malzeme.
Montaj Bilgisi: Çim zeminde, malzemelerin ayaklarına demir konstriksiyon yapıldıktan sonra toprağa gömülerek çalınmaya karşı güvenliği sağlanır. Beton zeminde ise ürünün ayağına takılan lama demiri ile matkapla delinip dübel ile vida yapılmaktadır.
Ürünlerimiz İstenilen Renkte boyanmaktadır. Kalıplarımız standarttır ölçüleri değişmez.

Hayvan Heykelleri
About Arzu Canki

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.