Blog

21 Mayıs 2019

En güzel flamingo heykelleri

En güzel flamingo heykelleri zarafetin simgesi olan flamingo objelerini su parklarında, havuzlu çay bahçeleri işletmelerinde, evinizin bahçesinde tercih edebilirsiniz. Bahçeli eviniz varsa bir çok hayvan heykelinden bahçe düzeni yapabilirsiniz. Çocuklarında çok sevdiği hayvan figürlerini kullanarak görselliği güzel yaşam alanı oluşturmak çok kolaydır. Yazımızın içindeki linke tıklayarak bir çok hayvan heykeline ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Ürünlerimizi elyaf ve polyester karışımı olan fiberdir. Bu malzeme dört mevsim doğa şartlarına ve darbelere karşı son derece dayanıklıdır. Beton malzemenin aksine taşınması kolay ve hafiftir. Fiber malzemeyi çok uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

En güzel flamingo heykelleri

Flamingo Figürü

Zarafetin simgesi flamingo figürünü bahçeniz de işletmenizde tercih edebilirsiniz.

Küçük Flamingo Heykeli

Küçük flamingo heykelini iç mekan için tercih edebilirsiniz. Bahçe kapı giriş alanında yer kaplamayan boyutta olması müşterilerimizin tercihleri arasında yer almaktadır.

Flamingo Maketi

Flamingo maketi su parkaları işletme sahipleri için harika görselliği olan en güzel flamingo heykellerine ulaşabilirsiniz.

Flamingo Heykeli

Flamingo büyük heykeli taşına bilir ağırlıkta kaliteli malzeme ile üretilmiş istenilen renklerde müşterilerimizin isteğine bağlı olarak boyama işlemi yapılmaktadır.

Küçük Flamingo Maketi

Küçük ve ikili tek üzerinde flamingo maketleri havuzlu çay bahçelerinde, park alanlarında şık görselliği ile değerli müşterilerini beklemektedir.

En güzel flamingo heykeller, farklı maketler için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

Üretim Süresi 7 İş Günüdür
Yüksek Kaliteli Polyester Cam Elyafından Üretilmiştir.
İç Mekan Ve Dış Mekanlarda Dört Mevsim Kullanılabilir Sıcak, Soğuk Tüm Hava Şartlarına Dayanıklıdır.
Dayanıklı Polyester Reçine İle Üretilmiştir Ve Fiberglas Elyaf ile Güçlendirilmiştir.
Gerçekçi Görünümü Sağlamak İçin Üretimi Ve Boyaması El İşçiliğiyle Yapılmaktadır.
Taşınması Ve Gösterimi Kolay Hafif Malzeme.
Montaj Bilgisi: Çim zeminde, malzemelerin ayaklarına demir konstriksiyon yapıldıktan sonra toprağa gömülerek çalınmaya karşı güvenliği sağlanır. Beton zeminde ise ürünün ayağına takılan lama demiri ile matkapla delinip dübel ile vidalama işlemi yapılmaktadır.
Ürünlerimiz İstenilen Renkte boyanmaktadır. Kalıplarımız standarttır ölçüleri değişmez.

Hayvan Heykelleri
About Arzu Canki

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.