Blog

24 Mayıs 2019

Deve kuşu heykelleri ve satışı

Deve kuşu heykelleri ve satışı için sayfamızı ziyaret ederek istediğiniz ürünü sipariş verebilirsiniz. İç ve dış mekanlarda görselliği ile güzellik sağlamaktadır. Deve kuşu maketleri başlı başına parklar, bahçeler için tercih edilmektedir.

Ürünlerimizi elyaf ve polyester karışımı olan fiberdir. Bu malzeme dört mevsim doğa şartlarına ve darbelere karşı son derece dayanıklıdır. Beton malzemenin aksine taşınması kolay ve hafiftir. Fiber malzemeyi çok uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Deve kuşu heykelleri ve satışı

Deve Kuşu Maketi

Deve kuşu maketi istediğiniz renk tercihinde bulunabilirsiniz. Ürünlerimiz polyester ve elyaf karışımıdır. Kolaylıkla taşınabilir. Yaz ve kış mevsimlerinde dayanıklı uzun zamanlı kullanabilirsiniz. Park alanlarında çocuklarında ilgisini çektiği için bir dış mekanlarda deve kuşu objesi kullanılmaktadır. Sizlerde istediğiniz deve kuşu heykelini tercih edebilirsiniz.

Deve Kuşu Heykeli

Deve kuşu heykeli, deve kuşu objesi görselliği ile siz değerli müşterilerimizin beğenisini beklemektedir. Büyük bahçeli evlerin bahçe dış dekorasyonunda bir çok hayvan objesi ile orman görünümü sağlaya bilirsiniz.

Deve kuşu heykelleri ve satışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Üretim Süresi 7 İş Günüdür
Yüksek Kaliteli Polyester Cam Elyafından Üretilmiştir.
İç Mekan Ve Dış Mekanlarda Dört Mevsim Kullanılabilir Sıcak, Soğuk Tüm Hava Şartlarına Dayanıklıdır.
Dayanıklı Polyester Reçine İle Üretilmiştir Ve Fiberglas Elyaf ile Güçlendirilmiştir.
Gerçekçi Görünümü Sağlamak İçin Üretimi Ve Boyaması El İşçiliğiyle Yapılmaktadır.
Taşınması Ve Gösterimi Kolay Hafif Malzeme.
Montaj Bilgisi: Çim zeminde, malzemelerin ayaklarına demir konstriksiyon yapıldıktan sonra toprağa gömülerek çalınmaya karşı güvenliği sağlanır. Beton zeminde ise ürünün ayağına takılan lama demiri ile matkapla delinip dübel ile vidalama işlemi yapılmaktadır.
Ürünlerimiz İstenilen Renkte boyanmaktadır. Kalıplarımız standarttır ölçüleri değişmez.

Hayvan Heykelleri
About Arzu Canki

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.