Blog

25 Mayıs 2019

Ceylan heykelleri park bahçe heykelleri

Ceylan heykelleri park bahçe heykelleri özellikle büyük park alanlarında ağaçlar arasında farklı farklı ceylan maketleri o alanın güzelliğine güzellik katmaktadır. Bahçeli evlere sahip olanlar orman havasını bahçesine dekorasyon olarak yapabilirler. Ceylan ve farklı hayvan heykelleri ile güzel bir görselliğe ulaşabilirsiniz.

Ürünlerimizi elyaf ve polyester karışımı olan fiberdir. Bu malzeme dört mevsim doğa şartlarına ve darbelere karşı son derece dayanıklıdır. Beton malzemenin aksine taşınması kolay ve hafiftir. Fiber malzemeyi çok uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ceylan heykelleri park bahçe heykelleri

İzmir Ceylan Heykeli

Ceylan heykeli her zaman güzelliği ile parkların vazgeçilmez objeleri arasında yer almaktadır. Çocuk parklarında, çay bahçelerinde sıkça rastladığımız ceylan maketleri sizlerin beğenisine sunuyoruz. İstediğiniz heykeli sipariş verebilirsiniz.

İzmir Ceylan Figürü

İzmir ceylan figürü farklı boynuz detayı ile kişiye göre beğeniler değişebilir. İstediğiniz ceylan maketleri sayfamızda mevcuttur.

Büyük alan parklar için en sevimli ceylan objeleri sayfamızda bulunmaktadır. İç ve dış mekan için uygundur. Soğuk ve sıcak ortama dayaklı ürünlerdir.

Ceylan Figürü

Ceylan figürü oturan ceylan maketini tercihiniz neden olmasın !

Ayakta Ceylan Heykeli

Ceylan heykelleri park bahçe heykelleri farklı hayvan maketleri için linkimize tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Üretim Süresi 7 İş Günüdür
Yüksek Kaliteli Polyester Cam Elyafından Üretilmiştir.
İç Mekan Ve Dış Mekanlarda Dört Mevsim Kullanılabilir Sıcak, Soğuk Tüm Hava Şartlarına Dayanıklıdır.
Dayanıklı Polyester Reçine İle Üretilmiştir Ve Fiberglas Elyaf ile Güçlendirilmiştir.
Gerçekçi Görünümü Sağlamak İçin Üretimi Ve Boyaması El İşçiliğiyle Yapılmaktadır.
Taşınması Ve Gösterimi Kolay Hafif Malzeme.
Montaj Bilgisi: Çim zeminde, malzemelerin ayaklarına demir konstriksiyon yapıldıktan sonra toprağa gömülerek çalınmaya karşı güvenliği sağlanır. Beton zeminde ise ürünün ayağına takılan lama demiri ile matkapla delinip dübel ile vidalama işlemi yapılmaktadır.
Ürünlerimiz İstenilen Renkte boyanmaktadır. Kalıplarımız standarttır ölçüleri değişmez.

Hayvan Heykelleri
About Arzu Canki

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.