Blog

03 Ocak 2018

Bahçe Heykelleri Üretimi

Sayın müşterilerimiz,

 

Size sitemize hoşgeldiniz dileriz!

 

1992 yılından beri üç boyutlu reçine görüntüleri ve heykelleri tasarlayıp üretiyoruz. 2000 yılında üretim alanımızı fiberglas figürlerin gerçekleştirilmesine kadar genişlettik. Bu, fiberglas, cam elyafı ve reçinenin kombinasyonu sayesinde yüksek kaliteli ve dayanıklı bir ürün sağlayan bir materyal olduğundan, daha dayanıklı olan daha büyük ölçekli figürler üretmemizi sağlar. Fiberglas, atmosferik maddelere maruz kalınması durumunda çok dayanıklı bir malzemedir ve bu nedenle dış mekan kullanımına uygundur. Tüm heykeller, kaliteli renkte makineler kullanmaksızın elle boyanır.

 

Kişisel projelerinizi 3B olarak gerçekleştirebiliyoruz. Heykellerimiz aracılığıyla istediğiniz her şeyi sunabiliyoruz.

 

Web sitemiz bahçe heykelleri, hayvan heykelleri, yılbaşı süsleri, Mısır heykeller, reklam figürleri, dondurma külahları, masal kahramanları heykelleri, aşçı heykelleri, inek heykelleri, dinozorların, ev tasarımı ve çok daha fazlası gibi farklı ürünlerin 2000’den fazla ürünle  geniş bir seçenek sunuyoruz.

 

Hayvan Heykelleri
About admin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.