17 Mayıs 2019

At heykelleri

At heykelleri özellikle çiftlik sahipleri olanlar için görsellik önemli detay olacağını düşünüyorum. Bir çok at çiftliklerinin giriş kısmında at heykeli olduğunu görüyoruz. At objesi oldukça güzel görüntü sağlamaktadır.

Büyük park alanlarında sık sık at heykelleri görebiliyoruz. Farklı tasarım heykellerini sizler için yazımızda paylaştık inceleyerek beğendiklerinizi bize ileterek ulaşabilirsiniz.

Ürünlerimiz hakkında bilgi vermemiz gerekirse, elyaf ve polyester karışımı olan fiberdir. Bu malzeme dört mevsim doğa şartlarına ve darbelere karşı son derece dayanıklıdır. Beton malzemenin aksine taşınması kolay ve hafiftir. Fiber malzemeyi çok uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

At heykelleri

Beyaz at heykeli

Yüksek kalitede olan at heykelimiz bir çok işletmenin dikkatini çekebilecek görselliğe sahip park ve bahçe heykellerinde en çok tercih edilen at heykelleri arasında yer almaktadır. Beyaz at heykelleri tercihinizse en güzel model olduğunu düşünüyoruz.

At arabası

Hava şartlarına dayanıklı bahçe açık hava işletme sahipler için veya binicilik olan at çiftlik sahipleri dekor amaçlı olan at ve at arabası tercih ediyorsanız. Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Siyah at heykeli

Asil hayvanlar olarak bilinen atlar bir çok park ve bahçe tasarımlarının favorisi olmaya devam ediyor. Bu bahçe ve park at heykelini alanı daha dar olan işletmeler tercihleri arasında olabilir.

Kahve rengi at heykeli ve objeleri

At heykellerimiz taşıması oldukça kolay olan vede montajı ayaklarına demir konstriksiyon yapıldıktan sonra toprağa gömülerek çalınmaya karşı güvenliği sağlanır. Beton zeminde ise ürünün ayağına takılan lama demiri ile matkapla delinip dübel ile vida takılır. Sağlam montaj kaliteli ürünler sizleri beklemektedir.

Midilli

Çocukların çok sevdiği midilli hayvanat bahçeleri, at binicilik işletmelerinin ve piknik alanı sahibi olanların en çok at heykelleri arasında midilli tercihleri olmaktadır.

AT heykelleri, park ve bahçe heykelleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Farklı görsellere ulaşabilir istediğiniz objeyi beğenebilirsiniz.

Üretim Süresi 7 İş Günüdür
Yüksek Kaliteli Polyester Cam Elyafından Üretilmiştir.
İç Mekan Ve Dış Mekanlarda Dört Mevsim Kullanılabilir Sıcak, Soğuk Tüm Hava Şartlarına Dayanıklıdır.
Dayanıklı Polyester Reçine İle Üretilmiştir Ve Fiberglas Elyaf ile Güçlendirilmiştir.
Gerçekçi Görünümü Sağlamak İçin Üretimi Ve Boyaması El İşçiliğiyle Yapılmaktadır.

Hayvan Heykelleri
About Arzu Canki

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.