18 Mayıs 2019

Aslan heykelleri

Aslan heykelleri bir çok ev bahçesini süsleyen harika heykellerdir. Özellikle büyük bahçeli ev sahiplerinin tercihleri arasında yer almaktadır. kapılarının giriş kısımlarında parlak veya beyaz renk tercihleri arasında değişmektedir. Veya iç mekanda yalı sahiplerinin en favori heykelleri arasında aslan objeleri yer almaktadır.

Park ve bahçe düzeninde dekoraktif olarak kullanılan aslan objeleri oldukça görselliği ile göz kamaştırmaktadır.

Ürünlerimizin hakkında bilgi vermek gerekirse elyaf ve polyester karışımı olan fiberdir. Bu malzeme dört mevsim doğa şartlarına ve darbelere karşı son derece dayanıklıdır. Beton malzemenin aksine taşınması kolay ve hafiftir. Fiber malzemeyi çok uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Aslan heykelleri

Büyük oturan aslan heykeli

Bahçe kapısı girişine oldukça yakışacak bir aslan maketi olduğunu düşünüyoruz. Farklı renklerde müşterilerin tercihine göre değişim yapılmaktadır.

Aslan cimbom maketi

Taraftar aslan objesi bahçe dekoru için fazla tercih edilen aslan maketinden birisidir. İster evinizin bahçesinde iş yerinizin, ofisinizin görselliği için seçebilirsiniz.

Afrika küçük aslan maketi

Görselliği şahane olan Afrika küçük aslan maketini müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Sadelik ve asalet diyebileceğimiz bir objemizdir.

Aslan kafası objesi

Dış mekan için en güzel maket görsellik diyebiliriz. Duvar detayını seven müşterilerimiz için harika seçim olacaktır.

Ayakta aslan heykeli

Parlar için, ofis bahçeleri, büyük ilgi alan aslan heykelleri arasında yer alan bir kaç objeden birisidir. Evinizin bahçesinde güzel bir köşe için harika seçim olabileceğini düşünüyoruz.

Aslan heykelleri ve farklı görsellerine bir tıkla ulaşmanız mümkündür. Sayfamızı ziyaret etmeden linkimize tıklamadan karar vermeyiniz.

Üretim Süresi 7 İş Günüdür
Yüksek Kaliteli Polyester Cam Elyafından Üretilmiştir.
İç Mekan Ve Dış Mekanlarda Dört Mevsim Kullanılabilir Sıcak, Soğuk Tüm Hava Şartlarına Dayanıklıdır.
Dayanıklı Polyester Reçine İle Üretilmiştir Ve Fiberglas Elyaf ile Güçlendirilmiştir.
Gerçekçi Görünümü Sağlamak İçin Üretimi Ve Boyaması El İşçiliğiyle Yapılmaktadır.
Taşınması Ve Gösterimi Kolay Hafif Malzeme.
Montaj Bilgisi: Çim zeminde, malzemelerin ayaklarına demir konstriksiyon yapıldıktan sonra toprağa gömülerek çalınmaya karşı güvenliği sağlanır. Beton zeminde ise ürünün ayağına takılan lama demiri ile matkapla delinip dübel ile vidalama işlemi yapılmakta
Ürünlerimiz İstenilen Renkte boyanmaktadır. Kalıplarımız standarttır ölçüleri değişmez.

Hayvan Heykelleri
About Arzu Canki

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.